Beauty Consumable
-
- $1.50 CAD
$5.00 CAD- $1.50 CAD
- Unit price
- per
-
Offering three layers of protection, [Generic]Disposable Face Mask comes in a variety of colors to provide both functionality and style. Stay safe with this one-time use mask, perfect for daily protection against airborne particles. With 50 masks per pack, you'll always have one on...
- $4.99 CAD
- $4.99 CAD
- Unit price
- per
-
Pink
-
Blue
-
Purple
-
- $28.00 CAD
$35.00 CAD- $28.00 CAD
- Unit price
- per
-
- $5.00 CAD
$5.00 CAD- $5.00 CAD
- Unit price
- per
-
FOAM EYELID CLEANSER with tea tree eyecleanse™ sanitises the eye area, clearing away daily dust and other eye irritants. It effectively soothes irritated, burning, scratchy and tired eyes.1. SANITISES THE EYE AREA2. HYPO-ALLERGENIC3. SAFE FOR CONTACT LENS WEARERS4. REMOVES LONG-WEARING EYE MAKE-UP5. SAFE FOR EYELASH EXTENSIONS
- $35.00 CAD
$70.00 CAD- $35.00 CAD
- Unit price
- per
-
Offering 4 layers of protection, [Generic] Disposable Face Mask provide both functionality and style. Stay safe with this one-time use mask, perfect for daily protection against airborne particles. With 50 masks per pack, you'll always have one on hand for any occasion. interested in...
- $5.60 CAD
$7.00 CAD- $5.60 CAD
- Unit price
- per
-
- $6.00 CAD
$8.00 CAD- $6.00 CAD
- Unit price
- per
-
- $3.20 CAD
$4.00 CAD- $3.20 CAD
- Unit price
- per
-
- $4.00 CAD
$4.00 CAD- $4.00 CAD
- Unit price
- per
-
- $4.00 CAD
$4.00 CAD- $4.00 CAD
- Unit price
- per
-
- $5.00 CAD
$5.00 CAD- $5.00 CAD
- Unit price
- per
-
- $4.00 CAD
- $4.00 CAD
- Unit price
- per
-
15ml Tweezer Cleaner
- $6.40 CAD
$8.00 CAD- $6.40 CAD
- Unit price
- per
-
50g/1.76 fl. oz Absorb chemicals from extension glues Reduce fumes & odors in the workplace Reduce symptoms of glue allergy 50g This white gel absorbs airborne chemicals from eyelash extension glues, reducing the level of fumes & vapors in the workplace. BL Anti-allergy gel protects both...
- $17.60 CAD
$22.00 CAD- $17.60 CAD
- Unit price
- per
-
- $8.00 CAD
$10.00 CAD- $8.00 CAD
- Unit price
- per
-
- $8.00 CAD
$10.00 CAD- $8.00 CAD
- Unit price
- per
-
- $7.00 CAD
- $7.00 CAD
- Unit price
- per
-
- $8.00 CAD
$10.00 CAD- $8.00 CAD
- Unit price
- per
-
- $5.00 CAD
$5.00 CAD- $5.00 CAD
- Unit price
- per
-
- $18.00 CAD
- $18.00 CAD
- Unit price
- per